Polityka prywatności

Jeżeli kursant decyduje się na uczestnictwo w kursie, wyraża zgodę na dobrowolne podanie swojego imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Te dane przechowywane są z najwyższą starannością i wykorzystywane są wyłącznie do celów rejestracji, organizacji kursów oraz utworzenia kursantom konta w Strefie kursanta. Ww dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim. Po zakończonym kursie wszelkie dane uczestników są usuwane i jego konto w Strefie kursanta kasowane.

Pliki typu Cookies zbierane przez firmę Akcent wykorzystywane są do celów generowania statystyk oglądalności strony oraz dla zapewnienia wygody podczas przeglądania strony w Strefie kursanta. Dzięki nim kursant nie musi wpisywać loginu i hasła na każdej podstronie serwisu. Każdy użytkownik może sam zarządzać swoimi plikami Cookies poprzez ich zablokowanie w swojej przeglądarce internetowej, jak i usunąć już wygenerowane.

Dane osobowe przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez kursanta zezwolenia oraz wymogami polskiego prawa, w szczególności w zgodzie z ustawą O Ochronie Danych Osobowych, z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).